']); _gaq.push(['_trackPageview']); _gaq.push(['_trackPageLoadTime']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();
 

UAB "Savas laikas" P. Lukšio g. 21, 09132 Vilnius
El.p.
zeneva@zeneva.lt

Techninio centro tel. (+370-5) 2741562

Biuro tel.                 (+370-5) 2700311

© UAB "Savas laikas". Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.
Mums svarbus
Jūsų įvaizdis!
AKCIJOS

 

DAMIANI juvelyrika

DAMIANI juvelyrika

DAMIANI juvelyrika

DAMIANI juvelyrika

DAMIANI juvelyrika

DAMIANI juvelyrika

 

Laikrodis Michel Herbelin ref.12239/T11 ; ref.12239/11

 

Laikrodis Michel Herbelin ref.18243/14 ; ref.12213/14

 

Laikrodis Michel Herbelin ref.18279/08 ; ref.18279/28

 

 

Laikrodis RADO R22864022

Laikrodis RADO R228600023

Laikrodis RADO R22860032

Laikrodis RADO R14064915

Laikrodis RADO R14135206

Laikrodis RADO R14129316

Laikrodis RADO R32979112

Laikrodis RADO R32254305

Laikrodis RADO R32115115